Inspirujemy Biznes.

Nasza oferta to bogate merytorycznie wydarzenia, efektywna i partnerska współpraca i wymiana doświadczeń.

Jesteśmy świadomi, że droga do sukcesu nie jest łatwa i nie znamy odpowiedzi na każde pytanie. Jednak jesteśmy pewni, że dziś tworzymy przestrzeń, w której firmy mogą się rozwijać.

W Polsce organizowanych jest wiele  konferencji, warsztatów czy seminariów. Ale na większości  tego typu wydarzeń brakuje czasu na dialog. Czy zdarzyło się Państwu wyjść z konferencji na której nie mogli państwo zadać wielu nurtujących Was pytań?

Nasze projekty są pierwszą w Polsce okazją do budowania platform spotkań firm i klientów oraz unikatową okazją wymiany doświadczeń przedstawicieli między wieloma stronami procesu biznesowego.

Business Development Academy

to znacznie więcej niż bogate merytorycznie spotkania z ekspertami. Nasze cele programowe to Państwa cele biznesowe. Dlatego stawiamy na dialog między Akademią a Uczestnikami – przed spotkaniami, aby spełnić najwyższe wymagania dotyczące kadry prowadzącej.

W trakcie spotkań ogromne znaczenie ma dla nas dialog między wszystkimi naszymi Partnerami – bo w BDA stawiamy na szeroki transfer wiedzy.

Istotna jest dla nas także integracja i networking uczestników w kuluarach. Tu do współpracy zapraszamy Osobowości ze świata sportu czy nauki. Udowadniamy w ten sposób, że najlepsze praktyki zarządzania rodzą się również tam.

NASZE DNA

Naszą misją jest zapewnienie Klientom jak najwyższego poziomu merytorycznego organizowanych przez nas wydarzeń. Jednocześnie gwarantujemy efektywną i partnerską współpracę. Tworzymy profesjonalną platformę wymiany wiedzy i spotkań networkingowych, dzięki czemu wspieramy rozwój szeroko rozumianego biznesu.

Chcemy być marką pierwszego wyboru na rynku usług wspierających wzrost biznesu. Aby tego dokonać, nieustannie samodoskonalimy się – inwestujemy w wiedzę i nowe techniki jej przekazywania. Z naszymi Partnerami i dla nich budujemy kulturę innowacji, kreatywności i rozwoju. Do każdego projektu podchodzimy z entuzjazmem i nigdy nie spoczywamy na laurach.

Business Development Academy to znacznie więcej niż bogate merytorycznie spotkania z ekspertami. Nasze cele programowe to Państwa cele biznesowe. Chcemy je poznać! Dlatego stawiamy na dialog – przed spotkaniami, aby spełnić najwyższe wymagania dotyczące kadry prowadzącej.
W trakcie spotkań – bo w naszej akademii stawiamy na szeroki transfer wiedzy, także między uczestnikami.
Równie istotna jest dla nas integracja i networking uczestników w kuluarach. Tu udowadniamy, że najlepsze praktyki zarządzania rodzą się także w świecie sportu czy nauki.

Ponadto aktywnie uczestniczymy w dialogu różnych grup interesariuszy, bo dziś biznesowe podejście nie jest jedynie domeną prywatnych firm, ale też organizacji pozarządowych, samorządów terytorialnych czy przedstawicieli władzy.

Business Development Academy to nowy wymiar spotkań konferencyjnych. Nowoczesne techniki szkoleń, nowe technologie, atrakcyjne lokalizacje zgodne z Państwa życzeniami. Z nami zdobywanie nowej wiedzy jest łatwiejsze i przyjemniejsze!

Konferencje, kongresy, seminaria z BDA to otwarte drzwi do nowych relacji i umocnienia marki. A przede wszystkim unikatowa szansa na promocje oferty w gronie zaangażowanych odbiorców i najlepszych ekspertów.

Zostań  naszym Partnerem, a  my przygotujemy propozycję skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • Dedykowane stoisko wystawiennicze
  • Udział w panelu dyskusyjnym
  • Wystąpienie 20-45 min w trakcie wydarzenia
  • Branding w materiałach promocyjnych
  • Insert do materiałów konferencyjnych
  • Roll up
  • Bilety uczestnictwa dla firm współpracujących

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera BDA.