TRANSPORT – SPEDYCJA – LOGISTYKA

Branża TSL jest jednym z najważniejszych elementów gospodarki kraju. Branża logistyczna rozwija się bardzo dynamicznie i kolejne lata z rzędu odnotowuje dwucyfrowe przyrosty, co wynika między innymi z rosnącego w Polsce eksportu. Z kolei na rynku transportowym Polska jest potęgą europejską i sukcesywnie rośnie od momentu wejścia Polski do struktur UE.

Przed branżą stoi szereg wyznań związanych z presją płacową, brakiem kadr, optymalizacjami i automatyzacją procesów oraz rozwojem technologicznym bez którego traci się względem konkurentów na wydajności i rentowności. Inteligentne łańcuchy dostaw, zintegrowane systemy zarządzania sprzedażą, zarządzanie działem handlowym, polityka marż, nowoczesne rozwiązania technologiczne w parku magazynowym – te i inne tematy nie są nam obce.

Nasi eksperci śledzą trendy i analizują zmiany w przepisach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu udział w konferencjach i warsztatach, które będą celowaną odpowiedzią na nurtujące Państwa zagadnienia i próbą znalezienia odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. A także, co ważne, wesprą wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w organizacji.

WINDYKACJA

Branża zarządzania wierzytelnościami w Polsce istnieje od 30 lat. Krajowy rynek wierzytelności w 2019 roku rośnie, co jest skorelowane z obserwowanym wzrostem gospodarczym. Na rynku europejskim natomiast trwają pracę nad uregulowaniem obrotu wierzytelnościami niezabezpieczonymi.

Śledzimy zmiany w przepisach. Analizujemy je szeroko, a jednocześnie wsłuchujemy się w głos branży i widząc jak dynamicznie się ona rozwija. Nasi eksperci prawni dzielą się z Państwem doświadczaniem praktycznym i wspólnie z Państwem są gotowi do analizy aktualnych i planowanych zmian legislacyjnych oraz ich wpływu na branżę.

Nie boimy się mówić o zmieniającej się, i co raz bardziej wpływającej na branże, technologii. Wiemy, że przewagę na rynku zdobywają te podmioty, które stawiają na rozwój i optymalizacje procesów biznesowych wspieranych właśnie technologią.

Stawiamy na mówienie o wyzwaniach. Wspólnie z Klientami poszukujemy inspirujących rozwiązań. Korzystamy z doświadczenia największych autorytetów branży i wyznaczamy trendy poprzez nowatorskie podejścia do organizacji i ostatecznego kształtu organizowanych przez nas wydarzeń.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera BDA.